parallax background

High Mood Band

Sanatçılar

Ari Aliciyan


Ari Aliciyan 1982 de İstanbul da doğdu. Opera sanatçısı Babası Adruşan Kirkor Aliciyan‘ın da teşviki ile 9 yaşında piyano eğitimi alarak müzik eğitimine başlamıştır. 2000 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera ve Şan Bölümünde Lisans eğitimine devam etti. Bu dönemde; Selçuk Uraz ile piyano ,Duygu Ünal ve Feride Özbaykal ile armoni, Emel Çelebioğlu ile kontrpuan Murat Göksu ile sahne ve oyunculuk, Filiz Ergün ve Güzin Gürel ile şan çalışmıştır. 2008 yılında İstanbul Üniversitesinde Müzik Öğretmenliği üzerine yüksek lisansını tamamlamıştır. Ari Aliciyan bir çok ünlü sanatçının (Nüket duru, Ajda Pekkan, Ziynet Sali, Niran Ünsal, Hakan Altun, Gökhan Tepe, Onur Mete….) sahne ve stüdyo çalışmalarında, gerek aranjör , gerekse orkestra şefi olarak çalışmalar gerçekleştirmiştir. Tüm yayın dönemi boyunca ‘’Öyle Bir Geçer Zaman ki‘’ dizisinin müzikal casting çalışmalarını üstlenmiştir. 2010 yılında Muğla Belediyesi tarafından hazırlanan ‘’Bodrum Belgeseli‘’nin müziklerini bestelemiştir.2011 yılında ‘’Stüdyo klakson‘’u kurarak; Pek çok albüm, jingle, tiyatro ve dizi müziği çalışmaları gerçekleştirmiştir. (Reklam Spotları: Hepsiburada.com, Buduro.com , Nilgün Belgün Tarafından sahnelenen ‘’Aşk ve Komedi ‘’ gösterisinin müzikleri …)

Sezin Aday


Yeditepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nün yanı sıra Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Jazz Müziği’nin merkezi olan Amerika’nın New Orleans şehrinde University of New Orleans’ta Dr. Caroline Carson ile “Basic Respiration and Voice Training” çalışmıştır. Dokuz Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuarı Opera Anasanat Dalı Şan Eğitmeni Renin Yükseler ile ses terapisi ve eğitimi konusunda çalışmalar yapmıştır. Yeditepe Üniversitesi’nin yürüttüğü Lüküs Hayat Müzikali’nde rol almış ve Grease Müzikali’nde başrol oynamıştır. 2015-2018 yılları arasında Scalanouva Band ve Efes Bandosu olmak üzere çeşitli orkestralarla solist olarak sahne hayatına devam etmiş; Altay, Kutsi ve Reyhan Karaca’nın back vokalliğini yapmıştır. Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitimine devam ederken müziğin terapötik gücüne inanarak kendi yaşamında yer vermektedir. Sahnedeki yüksek enerji ve eğlence anlayışı HIGH MOOD BAND Müzik Orkestrası'nın birbirinden değerli müzisyenleri ile dinleyicileriyle buluşmuştur.

Su Doğan


İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı- Üflemeli ve Vurmalı Ana sanat dalında Trombon eğitimi almaktadır. Ayrıca Akdeniz Üniversitesi Antalya Devlet Konservatuvarı’nda okumuştur. Aslen Antalya’lı 17 Ağustos doğumludur. Küçük yaşlardan beri müzik ile iç içe bir hayat geçirmiştir. 2008 Yılında başladığı Akdeniz Üniversitesi Antalya Devlet Konservatuvarı Üflemeli ve Vurmalı Ana sanat Dalı- Trombon bölümünden sonra 2011 yılında İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ DEVLET KONSERVATUVARI Üflemeli ve Vurmalı Ana sanat Dalı- Trombon Bölümü lisede öğrenip hayatına devam etmiş olup, 2014 yılında İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ DEVLET KONSERVATUVARI Üflemeli ve Vurmalı Ana sanat Dalı- Trombon Bölümünde üniversite eğitimine başlamıştır. Enbe Orkestrası, İstanbul Film Müzikleri orkestrası, İstanbul Gençlik Caz Orkestrası, Türkiye Gençlik Filarmoni Orkestrası ile Türkiye ve yurtdışında çeşitli ülkelerde performans sergilemiştir. Ajda Pekkan, Gökçe, Ozan Doğulu, Haluk Levent gibi birçok ünlü isimle çalışan Su Doğan, High Mood Band Müzik Orkestrası ile çalışmaya devam etmektedir. Aynı zamanda 2019 yılından itibaren Kanal D ekranlarında yayınlanan Benimle Söyle programında jüri üyeliği yapmaktadır.